İYİ SEÇİM!
  • GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU: En çok merak edilen ve dünyanın göz bebeği olan İstanbul!
  • GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU: En çok merak edilen ve dünyanın göz bebeği olan İstanbul!
  • GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU: En çok merak edilen ve dünyanın göz bebeği olan İstanbul!
  • GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU: En çok merak edilen ve dünyanın göz bebeği olan İstanbul!
  • Eyüp Sultan Camii
  • Pierre Loti Tepesi'nde Kahve Keyfi
  • Taksim - İstiklal Caddesi
  • Galata Kulesi'nde Unutulmaz Fotoğraflar
  • Eminönü'nden Boğaz Tekne Turu
  • Ayasofya Serbest Zaman!
En çok merak edilen ve dünyanın göz bebeği olan İstanbul!

DÜNYA'NIN GÖZ BEBEĞİ İSTANBUL TURU 

EYÜP SULTAN CAMİİ - PİERRE LOTİ TEPESİ - AYASOFYA - TAKSİM MEYDANI - İSTİKLAL CADDESİ - GALATA KULESİ - EMİNÖNÜ - BOĞAZ TEKNE TURU


Akşam saat 23.45’te siz değerli misafirlerimiz ile birlikte yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız ihtiyaç molalarının ardından sabah saatlerinde Hayallerin Şehri İstanbul’a varıyoruz. İlk durağımız olan İstanbul’un tarih kokan ilçesi Eyüp’te kahvaltımızı alıyor ve programımıza Eyüp Sultan Camii ile başlıyoruz. Eyüp Sultan Camii ziyaretimizin ardından Pierre Loti tepesine teleferiklerle (ekstra) çıkıyoruz. Güzel bir günün başlangıcında, muhteşem manzara eşliğinde kahve ve fotoğraf molası veriyoruz. Burda ki programımızın ardından eski adıyla Kutsal Bilgelik Kilisesi ve Ayasofya Müzesi olan Ayasofya Camii ziyaretimizi gerçekleştiriyor ve sizlere serbest zaman dilimi veriyoruz. Sonrasında Eminönü’nde muhteşem bir Boğaz Turu için, bizi bekleyen özel gezi teknesindeki yerlerimizi alıyoruz. Tekne Turu içerisinde öğle yemeğimizi Balık Ekmek ve İçecek şeklinde alıyoruz. (Hava şartları el vermediği takdirde alternatif nokta olarak Mısır Çarşısı gezilecektir.) Rehberimizin keyifli anlatımları eşliğinde Çırağan Sarayı, Rumeli Hisarı, Kız Kulesi gibi güzide yapıların yanı sıra, Boğaz’ın her iki yakasına inci taneleri gibi sıralanmış olan tarihi YALILAR’ın, köşklerin de önünden seyr-ü sefa ederek bilgilendirmelerini dinliyoruz. Bu dopdolu geçen Boğaz turunun ardından İstanbul’un sembollerinde biri haline gelmiş Taksim Meydanı’na varıyor ve sizlere fotoğraf molası veriyoruz. Hemen ardından İstiklal Caddesi’nde vereceğimiz serbest zaman diliminde keyifli yürüyüşlerle, Avrupa caddelerini anımsatan Art Nouveau mimarisinin birbirinden ihtişamlı binaları, Nostaljik Tramvay görüntüleri, Yeşilçam Sokağı, Çiçek Pasajı Ve Nevizade Caddesi’ni gezebilirsiniz. Misafirlerimizle eşsiz bir manzaraya sahip Galata Kulesi’nin önünde buluşuyor ve Hayallerin Şehri İstanbul’a veda ederek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız ihtiyaç molalarının ardından gece saatlerinde Manisa’ya varıyor ve bir başka GEZOGEN TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Kahvaltı
Sigorta

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Pierre Loti Tepesi Teleferik Ücreti
Boğaz Tekne Turu ve Balık Ekmek (İsteğe Bağlı)
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#15
LOKASYON:
Marmara
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23.45 | Beyaz Fil (Ofis Önü)
23.50 | Kafe Sera
23.50 | Çakra Parkı
00.00 | Magnesia Avm (Arçelik Önü)
00.00 | 5M Migros
00.45 | Saruhanlı Kavşağı
01.30 | Akhisar Tütün Otel
İPTAL POLİTİKASI:
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur. Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir. Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır. Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir. Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TARİH VE FİYATLAR

1.250TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.