HakkımızdaGEZOGEN SEYAHAT POLİTİKASI
Gezogen Travel And Holiday 9 yıllık mesleki eğitimin ardından siz değerli Manisa halkının tüm seyahat ihtiyaçlarınızı giderme amacıyla kurulmuş bir seyahat acentesidir. Talep ettiğiniz herhangi bir turizm hizmetinde baştan sona kadar planlaması, operasyon anı ve bitiminde her an yanınızda olmak şirketimizin temel ilkesidir.
TUR ORGANİZASYONLARI
Gezogen Travel And Holiday aklınızda ki seyahat destinasyonunu daha önceki tecrübeleriyle sizler için programlar. Program kurulumunda her destinasyonun uzman rehberleri ile çalışır. Bölge yöresinde en iyi yöresel yemeklerin sunulduğu yerleri ve fiyat performans açısından konaklamalı turlarında en iyi konaklama tesisini sizler için günler öncesinden belirler. Gezogen asla kişisel seyahat sigortasız ve profesyonel kokartlı rehbersiz hiçbir tura çıkmaz. Firma prensipleri gereği hazırladığı tur programının elde olmayan sebepler harici asla değiştirmez.
OTEL REZERVASYONLARI
Gezogen Travel And Holiday iş birliği içerisinde olduğu seçkin tur operatörleri ve kendi bünyesinde anlaşma sağladığı yüzlerce konaklama tesisinden dilediğinizi seçmenizi sağlar. Kurduğunuz tatil veya iş seyahati planlarınızda konaklama tesisinde aradığınız özelliklere uygunluk analizini sizlerle beraber yapar ve aradığınız özelliklerdeki konaklama tesislerini birden fazla tesisle sizlere seçenek imkanı sunar. Çünkü bünyesinde herhangi bir bölgede mevcut konaklama tesislerinin neredeyse tamamına yakınının satışını gerçekleştirme hakkına sahiptir.
UÇAK BİLETİ
Gezogen Travel And Holiday siz değerli misafirlerine uygun fiyat garantili uçak bileti imkanı da sunuyor. Sahip olduğu sistemler üzerinden yurt içi yurt dışı ve hatta dilediğiniz ülkeden dilediğiniz ülkeye onlarca uçak firması bilet fiyatlarına tek tuşla ulaşabiliyor.
TRANSFER
Kaliteli ve güvenli transferleriniz konusunda Gezogen Travel And Holiday sizlerle. Anlaşmalı araç filolarıyla özellikle hizmet verdiğimiz Manisa ve bölgesi misafirlerimizin talep ettikleri noktadan alınarak talep ettikleri yerlere ulaştırıyoruz. Düğün, hava limanı, gruplu iş seyahatleri vb. Hizmet türleri için Dilerseniz şoförlü araçlar dilerseniz sadece araç yardımı konusunda hizmetler veriyor.
Adres; 1. Anafartalar Mahallesi 1610 Sokak 2/105 Şehzadeler/Manisa
Telefon; +90 236 250 00 32 / +90 531 501 65 61 E-Mail; [email protected]
Belge No; 13090